Tvorba internetových stránok od GRANDIOSOFT

Hlavná náplň spločnosti GRANDIOSOFT

- Tvorba webu: vytvorenie nových webových prezentácií alebo online obchodov
- Redizajn webu: prerobenie už existujúcich eshopov alebo web prezentácií

Webovú prezentáciu free-zona.sk vytvorila spoločnosť Grandiosoft, ktorá sa zaoberá tvorbou web stránok a eshopov. Zameriavame sa tak na nové eshopy a weby, ktoré vytvárame, ale aj na už existujúce, ktoré potrebujú redizajn a zmenu, nielen čo sa vzhľadu týka. Každý web v dnešnej dobe musí spĺňať niekoľko náročných požiadaviek zo strany užívateľov a návštevníkov.

GRANDIOSOFT

Spoločnosť Grandiosoft je na trhu už niekoľko rokov a svojim zákazníkom prináša skvelé sofistikované riešenia v podobe webových stránok a eshopov s našim vlastným administračným systémom. Ten je veľmi jednoduchý na ovládanie a umožňuje Vám meniť obsah na webe bez toho, aby ste o to museli niekoho žiadať. Vaše požiadavky sa snažíme vždy uspokojiť na maximum, pričom ani po odovzdaní projektu nie sú pre Vás dvere zatvorené a poskytneme Vám vždy veľmi promptne pomoc ohľadom nastavenia či dodatočných úprav web stránky alebo eshopu. V našej práci prevláda najmä osobný kontakt s klientom, a to od začiatku až po koniec spolupráce.

Nechajte si aj Vy vytvoriť dizajnovo krásnu webovú prezentáciu, aby ste nezapadli medzi Vašu konkurenciu a boli v očiach návštevníkov výnimoční. Dizajn webu je rozhodne to, čo predáva a netreba ho podceniť. V našej spoločnosti sa špecializujeme aj práve na samotný dizajn, ktorý môžete dostať na mieru presne podľa Vašich požiadaviek.

 

 

 

© Copyright – www.free-zona.sk
Tvorba webstránok - GRANDIOSOFT